Napíšte nám

poliklinika@senium.sk

Prevádzka budovy

+421 43 3241 943

Lekáren Senium

+421 43 4223 567

Lekáreň otváracie hodiny

Po - Pia 7.00 – 16.30

Sociálne siete

Sledujte nás na FB

LZ FVE

Lekáreň Senium

Lekáreň Senium Medica sa nachádza na prízemí našej polikliniky, priamo pri hlavnom vstupe do budovy. Svoje služby poskytuje pacientom nepretržite už od roku 2007, pričom disponuje nadštandardným interiérovým vybavením a ústretovým, vysoko kvalifikovaným personálom s individuálnym prístupom ku každému klientovi.

Ponuka lekárne uspokojí aj najnáročnejšieho zákazníka – od liekov na predpis či voľnopredajných, cez výživové doplnky, vitamíny a minerály, prírodné produkty, čaje, kozmetiku a drogériu, produkty pre deti a mamičky až po zdravotnícky materiál. V prípade nedostupnosti tovaru je jeho dodanie záležitosťou niekoľkých hodín, pričom lekáreň svojim zákazníkom ponúka bezplatný dovoz liekov a zdravotníckych pomôcok priamo domov. Okrem zaužívaného štandardu lekáreň ponúka aj doplnkové služby, ako bezplatné meranie tlaku, oddychovú zónu so servisom pitného režimu, bezkonkurenčné cenové akcie na vybrané výrobky, zaujímavé zľavy pre držiteľov mestskej karty, vernostný program a pod.

Lekáreň ponúka aj možnosť telefonickej alebo mailovej objednávky liekov, prípravu a kompletizáciu firemných lekárničiek, prípravu vitamínových alebo prázdninových balíčkov. 

Kontakty

Otváracie hodiny